Niektoré z našich novostavieb

Šesť skúsených montážnikov, auto s hydraulickou rukou a pásový minižeriav zabezpečili majiteľovi stavby krásny výhrad na Tatry cez hliníkové okná a dvere HEROAL v obojstrannom nástreku RAL 9006. Dodaný bol tiež takmer 10 metrov dlhý HST - zdvižno-posuvný portál

Plast-hliníkové okná OPTIM FL v troch bytovkách v Prešove, spolu so sklopno-posuvnými a zdvižno-posuvnými dverami a hliníkovými vchodovými dverami HEROAL

Novostavba s atypickými trojuholníkovými oknami napojenými priamo na zdvižno-posuvný systém. HST portál dodaný v prevedení SL - s integrovaným zasklením fixnej časti.

Plast-hliníkové okná v špecifickej farebnej kombinácii dnu laminácii Cherry Amaretto, von RAL nástrek

Plastové okná PASIV v jednostrannej laminácii Antracit z exteriéru v prevedení HL - hranaté krídlo

Plastové okná OPTIM HL s hranatým krídlom vo farbe Nussbaum, so spodným odvodnením a podkladovým profilom PURENIT miesto podmurovky vo výške finálnej podlahy

Plastové okná a hliníkové dvere spolu s HST portálom v jednostrannej laminácii Noce sorento balsamico. Okná a dvere osadené na podkladový profil PURENIT interiérovú samolepiacu a exteriérovú komprimačnú montážnu pásku Illbruck.

Plastové okná OPTIM, plastové dvere s ozdobnou výplňou PERITO Simona a dizajnovým madlom spolu s dvoma HST portálmi v jednostrannej laminácii Antracit.

Výrazná kombinácia farieb Antracit a Irish Oak. Plast - hliníkové okná OPTIM FL v obojstrannom farebnom prevedení antracit s lícovaným hliníkovým krídlom z exteriéru a minimalistické hliníkové vchodové dvere HEROAL 72 s dizajnovým madlom doplnené o dva zdvižno-posuvné portály HST.

Plastové okná OPTIM v jednostrannej laminácii Nussbaum spolu s hliníkovými vchodovými dverami Heroal s ozdobnou výplňou GAVA a zdvižno-posuvnými dverami HST. Miesto podmúrovky sme použili podkladový profil PURENIT s výnimočnými izolačnými vlastnosťami.

Plast-hliníkové okná PASIV v štruktúrovanej farbe HEROAL 0700 spolu s hliníkovými vchodovými dverami SLOAKTUAL ALU 104 s obojstranne prekrytou hliníkovou výplňou a dizajnovým madlom dlhým 1400mm. Zdvižno-posuvné dvere HST, balkónové a vchodové dvere osádzané na podkladový profil PURENIT s výnimočnými izolačnými vlastnosťami. Montáž realizovaná na interiérovú samolepiacu a exteriérovú komprimačnú pásku Illbruck

Plast-hliníkové okná OPTIM FL vo farbe antracit spolu s hliníkovými zdvižno-posuvnými dverami HEROAL 77. Montáž realizovaná na kombináciu samolepiacich a komprimačných pások Illbruck.

Plastové okná OPTIM CL vo farbe Nussbaum z exteriéru spolu s hliníkovými vchodovými dverami Heroal 72 s dizajnovým madlom a výplňou GAVA. Montáž realizovaná na kombináciu samolepiacej interiérovej parozábranovej a exteriérovej komprimačnej paropriepustnej pásky Illbruck. Vchodové a balkónové dvere osadené na podkladový profil PURENIT, ktorý je perfektnou náhradou podmúrovky.

Plastové okná OPTIM CL vo farbe Antracit z exteriéru spolu s hliníkovými vchodovými dverami Heroal 72 s dizajnovou dvernou výplňou Perito. Montáž realizovaná na kombináciu samolepiacej interiérovej parozábranovej a exteriérovej komprimačnej paropriepustnej pásky Illbruck. Vchodové dvere a zdvižno-posuvný portál HST osadené na podkladový profil PURENIT, ktorý je perfektnou náhradou podmúrovky.

Plastové okná OPTIM HL v jednostrannej laminácii Nussbaum

Plastové okná PASIV vo farbe Noce Sorento Balsamico spolu s hliníkovými vchodovými dverami najvyššej triedy Heroal 92 s dizajnovým madlom a výplňou GAVA. Montáž realizovaná na kombináciu samolepiacej interiérovej parozábranovej a exteriérovej komprimačnej paropriepustnej pásky Illbruck.

Plastové okná PASIV HL v obojstrannej laminácii Birke Rose s hliníkovými vchodovými dverami HEROAL 72 s dizajnovým madlom a vkladanou dvernou výplňou GAVA.

Plastové okná OPTIM CL s rovným krídlom v jednostrannej laminácii Antracit s hliníkovými vchodovými dverami HEROAL 72 s okrúhlym madlom a ozdobnou dvernou výplňou GAVA a zdvižno-posuvným HST portálom.

Plastové okná OPTIM CL s rovným krídlom v jednostrannej laminácii Antracit s hliníkovými vchodovými dverami HEROAL 72 s ozdobnou dvernou výplňou GAVA a viac ako 4m širokým zdvižno-posuvným HST portálom.

Plastové okná PASIV CL s rovným krídlom v jednostrannej laminácii Antracit spolu s PSK portálom a hliníkovými vchodovými dverami Heroal 72 s ozdobnou vkladanou výplňou. Montáž realizovaná na kombináciu samolepiacich a komprimačných pások Illbruck. Miesto podmurovky použitý podkladový profil PURENIT

Plastové okná PASIV v jednostrannej laminácii Antracit, spolu s hliníkovými vchodovými dverami SLOVAKTUAL s obojstranne prekrytou výplňou ALU 215. Miesto podmúrovky použitý podkladový profil PURENIT. Okná a dvere osadené na kombináciu samolepiacich a komprimačných pások Illbruck.

Plastové okná PASIV CL s rovným krídlom. Montáž realizovaná na kombináciu samolepiacich interiérových a komprimačných exteriérových pások Illbruck.

Plastové okná PASIV CL s rovným krídlom vo farbe Antracit spolu s HST portál a hliníkovými vchodovými dverami SLOVAKTUAL s obojstranne prekrytou výplňou. Miesto podmurovky použitý podkladový profil PURENIT.

Plastové okná OPTIM CL s rovným krídlom v bielej farbe doplnené o dvojkrídlový sklopno-posuvný systém PSK a plastové vchodové dvere SLOVAKTUAL dizajn 503

Plastové okná PASIV HL s predsadeným krídlom v jednostrannom dekore Antracit doplnené o hliníkové vchodové dvere SLOVAKTUAL dizajn 309 a HST zdvižno-posuvný portál, osadené na podkladový profil PURENIT

Plastové okná PASIV HL v jednostrannej laminácii antracit, doplnené o sklopno-posuvný systém PSK a hliníkové vchodové dvere SLOVAKTUAL model 100. Okná a dvere osadené na podkladový profil PURENIT, ktorý je vďaka svojim izolačným a fyzikálnym vlastnostiam perfektnou náhradou podmúrovky

Plastové okná OPTIM CL v obojstrannej laminácii Zlatý dub, doplnené o zdvižno-posuvný a sklopno-posuvný systém. Montáž realizovaná na interiérovú samolepiacu a exteriérovú komprimačnú pásku.

Plastové okná OPTIM CL s dizajnovým rovným krídlom vo farbe Antracit spolu s HST a PSK portálom a hliníkovými vchodovými dverami Heroal 72 s prekrytou výplňou. Montáž realizovaná na kombináciu samolepiacich a komprimačných pások Illbruck.

Jednoduchá ale elegantná a moderná novostavba s plast-hliníkovými oknami OPTIM FL s predsadeným hliníkovým krídlom v RAL nástreku a hliníkové vchodové dvere zo zatepleného profilového systému HEROAL 72

Plastové okná z profilového systému PASIV HL, plastové vchodové dvere s dvernou výplňou GAVA 917 a zdvižno-posuvný systém HST vo farbe Winchester

Plastové okná z profilového systému PASIV HL, hliníkové vchodové dvere HEROAL 72 s dvernou výplňou Perito Dora a zdvižno-posuvný systém HST vo farbe Nussbaum osadené na podkladový profil PURENIT miesto podmurovky

Plastové okná z profilového systému PASIV v jednostrannej laminácii antracit, spolu so zdižno-posuvnými dverami HST a hliníkovými vchodovými dverami HEROAL 72 so zrkadlovým sklom

Plastové okná OPTIM HL, hliníkové vchodové dvere HEROAL 72 s dvernou výplňou GAVA 965 vo farbe Zlatý dub osadené na podkladový profil PURENIT miesto podmúrovky

Dve susedné novostavby dostali nový šat s plastovými oknami PASIV HL, plastovými dverami s dvernými výplňami GAVA 913 a 916, zdvižno-posuvné systémy HST s podkladovým profilom PURENIT.

Novostavba s dodanými plastovými oknami OPTIM v obojstrannej laminácii antracit (RAL 7016)

Novostavba, ktorá zaujme farebnosťou. Plast-hliníkové okná OPTIM FL s predsadeným hliníkovým krídlom spolu s HST portálom a hliníkovými vchodovými dverami s jednostranne prekrytou výplňou a dizajnovým madlom.

Osadené plastové okná OPTIM CL a HST - zdvižno-posuvné dvere s podkladovým profilom PURENIT, ktorý je skvelým a pevným izolantom používaným miesto podmurovky.

Novostavbu na Spiši sme doplnili o hliníkové okná HEROAL 77 v obojstrannom nástreku RAL 9006. Spolu s oknami sme dodali tiež sklopno-posuvné dvere spájané v roku pomocou skleneného rohu, ktorý dodal novostavbe punc luxusu.

Do novostavby pod Vysokými Tatrami sme dodali plastové okná PASIV v jednostrannej laminácii Antracit hladký spolu s HST - zdvižno-posuvnými dverami. Rekuperáciu vzduchu zabezpečil náš partner Key Energy, s. r. o.

Tam, kde už ani technika nepomôže, my nemáme problém. Naši montážnici sa zapotili pri montáži okien do chatky v celku v neprístupnom teréne. Majiteľom sme zabezpečili výhľad na krásy Spiša cez okná STANDARD CL+

Auto s hydraulickou rukou nám pomohlo pri montáži okien do novostavby blízko Slovenského Raja. Dodali sme plastové okná PASIV vo farbe Winchester spolu s hliníkovými vchodovými dverami HEROAL 72

Vyhovieme aj zákazníkom, ktorí sa presťahovali do zahraničia. Montáž sme realizovali v ďalekom Nemecku, kde sme zabezpečili okná a dvere pre celý bytový dom.

Novostavba vo vintage štýle v Spišskej Novej Vsi.

Novostavby v krásnom prostredí spišských lesov

Rekonštrukcie

4m široký HST zdvižno-posuvný portál na prvé poschodie rodinného domu za pomoci pásového minižeriavu. Váha portálu 525kg.

Plast-hliníkové okná PASIV CL v nástreku RAL 7021 MAT osadené na podkladový profil PURENIT

Výmena okien a dverí v prevádzke na námestí Spišskej Novej Vsi úplne zmenila charakter budovy.

Ani hrubé múry starých meštianskych domov nám nerobia problém

Demontážou starých a montážou nových okien sa začala veľká rekonštrukcia staršieho domu blízko Prešova. Dodali sme plastové okná PASIV v jednostrannej laminácii antracit hladký spolu s hliníkovými vchodovými dverami s jednostranne prekrytou výplňou GAVA.

Výmena okien, dverí a výkladov v komplexe predajní v Levoči

Krásne viditeľný rozdiel štandardnej montáže pri staršej časti budovy a montáže na pásky pri novopostavenej nadstavbe. Dodané plastové okná OPTIM CL vo farbe Winchester.

Farebne kombinované červeno-biele okná STANDARD OL+

Výmena okien na staršom rodinnom dome, dodané plastové okná STANDARD OL

Výmena starých drevených okien za nové - plastové na základnej škole v Prakovciach

Niektoré z rodinných domov, ktoré získali nový šat vďaka našim oknám

Doplnky

Automatická screenová roleta a markíza na diaľkové ovládanie, vybavená veterným senzorom