logo

Interiérové žalúzie

Žalúzie z hliníkových lamiel sa stávajú štandardným zatienením okenných otvorov. Ľahké, moderné a estetické žalúzie s retiazkovým ovládaním v interiéri dokonale splývajú s plastovými oknami. Nosné prvky žalúzií sú z hliníkových ťahaných profilov.

Jednoduché ovládanie je zabezpečené guličkovou retiazkou, ktorá slúži k natáčaniu lamiel i vyťahovaniu a spúšťaniu žalúzie. Ovládací mechanizmus je chránený hliníkovou lištou. V ponuke máme tiež drevené alebo látkové plisé žalúzie

Interiérové rolety

Čím ďalej tým obľúbenejší typ interiérového tienenia. Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiéru a sú ideálnym dekoračným i praktickým doplnkom

Exteriérové rolety a žalúzie

Exteriérové rolety majú príjemný vzhľad a ich ovládanie je jednoduché s ľahkým chodom. Podľa požadovaného komfortu ovládania sa môžete rozhodnúť pre ľahké mechanické ovládanie pomocou kľuky alebo elektrické pomocou vypínača so servomotorom.

Exteriérové žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa pri rodinných domoch ale aj administratívnych budovách.